Kłucia w okolicy serca i wątroby. Co może być przyczyną?

Witam. Mam na imię Krzysiek, lat 53. Jestem chory na schizofrenię. Mniej więcej od 2006 roku męczę się z kłuciami. Łykam Solian 400 mg rano i Tisercin wieczorem. Najpierw były kłucia w okolicy serca więc zacząłem brać Acard i względny spokój, później pojawiły się kłucia w okolicy wątroby, z którymi mam do czynienia po dziś. Bardzo nieprzyjemne! Byłem u kardiologa, hepatologa, gastroenterologa, internisty, mówiłem psychiatrze. Wykonałem RTG, rezonans magnetyczny, USG, kolonoskopię i inne badania. Wszystko w porządku! A kłuje nadal. Dwa razy było wzywane pogotowie ratunkowe bo tak strasznie bolało. Co mi jest? Chyba zaczynam się przyzwyczajać, że jest źle i dobrze lub jak tako nie będzie. Jak to leczyć?

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1967
Pytań zadanych
przez pacjentów
5243
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

69
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi