Kłucia w okolicy serca i wątroby. Co może być przyczyną?

Witam. Mam na imię Krzysiek, lat 53. Jestem chory na schizofrenię. Mniej więcej od 2006 roku męczę się z kłuciami. Łykam Solian 400 mg rano i Tisercin wieczorem. Najpierw były kłucia w okolicy serca więc zacząłem brać Acard i względny spokój, później pojawiły się kłucia w okolicy wątroby, z którymi mam do czynienia po dziś. Bardzo nieprzyjemne! Byłem u kardiologa, hepatologa, gastroenterologa, internisty, mówiłem psychiatrze. Wykonałem RTG, rezonans magnetyczny, USG, kolonoskopię i inne badania. Wszystko w porządku! A kłuje nadal. Dwa razy było wzywane pogotowie ratunkowe bo tak strasznie bolało. Co mi jest? Chyba zaczynam się przyzwyczajać, że jest źle i dobrze lub jak tako nie będzie. Jak to leczyć?

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2786
Pytań zadanych
przez pacjentów
6961
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi