Kłucia i bóle żołądka - czy to nerwica?

Mam poważne problemy z żołądkiem. Od kilku lat miałam bóle żołądka i brzucha, ale raz na jakiś czas, np. gdy zjadłam coś ciężkiego lub o późnej porze. Od kilku tygodni bardzo się nasiliło, mam dużo stresów, ciągle jestem zdenerwowana, jem nieregularnie, czasem późno i zbyt ciężko, szczególnie wieczorami i nagle w nocy. Ból jest silny, kłujący, jednostajny, pod mostkiem i nad pępkiem, ogólnie cały brzuch. Żadne tabletki, herbatki ani krople już nie działają, a wręcz mam wrażenie nasilają ból. Co mi dolega, czy to nerwica?
Proszę skontaktować się z gastroenterologiem, który zbierze dokładny wywiad i zleci badania.
Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego zbierze dokładny wywiad i włączy leczenie.
Podstawa to dokładny wywiad oraz osobiste badanie. Należy zgłosić się do lekarza rodzinnego, włączy leczenie empirycznie, zleci badania dodatkowe a jak dolegliwości nie ustąpią to pokieruje dalej.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3588
Pytań zadanych
przez pacjentów
8553
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi