Kłucia i bóle żołądka - czy to nerwica?

Mam poważne problemy z żołądkiem. Od kilku lat miałam bóle żołądka i brzucha, ale raz na jakiś czas, np. gdy zjadłam coś ciężkiego lub o późnej porze. Od kilku tygodni bardzo się nasiliło, mam dużo stresów, ciągle jestem zdenerwowana, jem nieregularnie, czasem późno i zbyt ciężko, szczególnie wieczorami i nagle w nocy. Ból jest silny, kłujący, jednostajny, pod mostkiem i nad pępkiem, ogólnie cały brzuch. Żadne tabletki, herbatki ani krople już nie działają, a wręcz mam wrażenie nasilają ból. Co mi dolega, czy to nerwica?
Proszę skontaktować się z gastroenterologiem, który zbierze dokładny wywiad i zleci badania.
Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego zbierze dokładny wywiad i włączy leczenie.
Podstawa to dokładny wywiad oraz osobiste badanie. Należy zgłosić się do lekarza rodzinnego, włączy leczenie empirycznie, zleci badania dodatkowe a jak dolegliwości nie ustąpią to pokieruje dalej.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5903
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi