Kiedy powinniśmy skierować się do kliniki niepłodności podczas starań o dziecko?

Wraz z partnerem staramy się o dziecko już od 11 miesięcy. Moje wszystkie badania są "wzorowe", jak twierdzi ginekolog. Miałam 2 miesiące temu wycinaną malutką torbiel endometrium (która pojawiła się nagle), lecz po wizycie kontrolnej lekarz potwierdził, że wszystko jest dobrze i zajście w ciążę w przeciągu 2 miesięcy powinno się udać - niestety tak się nie stało. Badania hormonalne mam wzorowe, owulacja odbywa się w każdym miesiącu (jest monitorowana), badanie histeroskopii nie wskazało żadnych nieprawidłowości, wyniki partnera również są prawidłowe. Stąd moje pytanie, czy w takim przypadku udać się do klinki niepłodności i szukać głębiej przyczyny?

Można rozważyć zgłoszenie się do takiej kliniki. Warto byłoby głębiej przebadać męża pod kątem np. badania nasienia i innych badań wykonywanych w klinice leczenia niepłodności.
Tak, dalsza diagnostyka poprowadzona przez doświadczonego ginekologa, najlepiej w Poradni Leczenia Niepłodności jest jak najbardziej wskazana.
dalsza diagnostyka najlepiej w Poradni Leczenia Niepłodności jest jak najbardziej wskazana.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Niepłodność we Wrocławiu Niepłodność w Katowicach Niepłodność w Poznaniu Niepłodność w Warszawie Niepłodność w Krakowie Niepłodność w Gliwicach Ciąża w Bielsku-Białej Ciąża w Krakowie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3892
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
9965
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+105
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi