Jakie przyczyny bólu w pachwinie promieniującego na biodro i nogę?

Ból w prawej pachwinie promieniujący na biodro, wzdłuż zewnętrznej strony nogi od biodra do kostki. Towarzyszy temu ból podbrzusza po jedzeniu doprowadzający do skurczu w obrębie jelit i wypróżnienia w postaci luźnego stolca. Jaka może być przyczyna?

Wskazana wizyta u lekarza-po przeprowadzeniu badania i uzupełnieniu wywiadu medycznego będzie możliwe ukierunkowanie diagnostyki. Przyczyny takich dolegliwości mogą tkwić m.in. w schorzeniach przewodu pokarmowego, układu moczowo-płciowego czy kostnego.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1648
Pytań zadanych
przez pacjentów
4806
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

65
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi