2024-01-04

Jakie mogę zrobić jeszcze badanie?

Rok temu miałem infekcję bakteryjną penisa na wymazie wychodziła klebsiella pneumanae. Zmiany wyleczyłem, ale od tego momentu mam dalej problem. Mam coś nie tak z moczem, jest śmierdzący lepki i czasem szczypie podczas sikania. Moim problemem jest to, że resztki moczu jak zostaną na żołędzi, to powodują straszną lepkość napletka do żołędzi, przez co powstają mi podczas nocnego wzwodu obtarcia, gdyż napletek obciera o żołądź. Jeżeli przed pójściem spać po wysikaniu umyję się, to tego problemu nie ma, pojawia się dopiero po wysikaniu porannym. Żeby nie odczuwać skutków, bym musiał po każdym wysikaniu się myć, co jest niemożliwe w trakcie dnia. Poziom cukru mam 100 rano a badanie moczu i wymaz nic nie wykazuje wszystko w normie. Jedyną nieprawidłowością jest nadmiar śluzu, ale według lekarzy to normalne. Co to może być? Co pić, żeby ten mocz naprawić?

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Urolog w Warszawie Urolog w Dąbrowie Górniczej Urolog w Katowicach Urolog w Bielsku-Białej Urolog w Gliwicach Urolog w Częstochowie Urolog w Krakowie Urolog w Gdańsku

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6000
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15723
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+141
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4