2024-01-10

Jakie jest prawdopodobieństwo, że  pieprzyk z dzieciństwa może spowodować problemy?

Mam trzy płaskie małe pieprzyki od dzieciństwa. Jeden największy pieprzyk z tej trójki to około 3 lata zmienił kolor - (rozjaśnił się), a na brzegu tego pieprzyka jest normalne brązowy kolor. A prawie na środku jest mała, czarna  kropka. I jeszcze mam dwa obok siebie, na końcu kręgosłup pieprzyki. Były płaskie, jak byłam dzieckiem,  jako nastolatka zrobiły się ledwo wypukłe, ale później jednego z nich zadrapałam od skóry i później ten, co zadrapałam - uwypuklił się, a ten drugi tylko trochę wpuklił się. Mam teraz brązowe odstające pieprzyki. Czy mam się martwić? Byłam od tego czasu u trzech dermatologów, ale nic nie stwierdzili. Teraz usunęła nad tym pieprzykiem inny pieprzyk. Czy warto jednak usunąć ten pieprzyk z trójkąta  z dzieciństwa dla świętego spokoju? A te dwa z tyłu pleców zostawić czy też usunąć?

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Dermatolog w Warszawie Dermatolog w Bielsku-Białej Dermatolog w Krakowie Pieprzyki w Bielsku-Białej Dermatolog w Katowicach Dermatolog w Dąbrowie Górniczej Pieprzyki w Dąbrowie Górniczej Dermatolog w Gliwicach

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5995
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15695
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+141
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4