2023-11-07

Jakie badania powinnam wykonać, aby pójść do gastrologa z całym pakietem potrzebny badań do diagnozy?

Od jakiś około 2,5 miesięcy miewam bóle nadbrzusza, zgagę, puste odbijanie, uczucie ciała obcego w gardle. Przez 2 miesiące miałam bóle nadbrzusza raz na jakiś czas po obiedzie, które po około 10 minutach ustępowały, zgaga występowała raz na kilka tygodni i była ona łagodna. Od około 2 tygodni bóle nadbrzusza są coraz mocniejsze, zgaga występuje całą dobę i jest bardzo mocna, uczucie ciała obcego w gardle jest również bardzo uciążliwe i bolesne. Rok temu przez około 4 miesiące miałam bardzo stresującą sytuację życiową, wiem, że mogła ona wpłynąć na żołądek. Przez jakiś czas zmagałam się z kompulsywnym objadaniem i objadłam się do bólu brzucha. Chciałbym wykonać prywatnie badania potrzebne do diagnostyki, co mi dolega. 

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Stres w Bielsku-Białej Stres w Krakowie Stres w Gdańsku Stres w Dąbrowie Górniczej Zgaga w Dąbrowie Górniczej Stres w Katowicach Zgaga w Katowicach Stres w Łodzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6338
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
16437
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+149
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4