2022-08-17

Jakie badania można wykonać jeżeli niemowlę ciągle męczą gazy?

Córeczkę (skończone 6 miesięcy) męczą bączki i zamiast być lepiej - jest gorzej. Nie śpi, bo co 2 godziny się budzi, żeby wydalić gazy. Przybiera ładnie, za dnia jest radosna, ale w nocy jest źle. Miała kupki ze śluzem, ale lekarze stwierdzili przejściową nietolerancję laktozy (poprawy w gazach nie było). Karmię ją tylko piersią. Jak mogę jej pomóc? Jakie badania wykonać?

należy zgłosic sie do pediatry na wizyte stacjonarną
Najlepiej, gdyby diagnostykę i ew.leczenie prowadził lekarz pediatra opiekujący się dzieckiem,
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Pediatra w Warszawie Internista w Bielsku-Białej Internista w Katowicach Internista w Dąbrowie Górniczej Internista w Warszawie Internista w Krakowie Pediatra w Poznaniu Pediatra w Katowicach

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5979
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15664
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+140
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4