Jakie badania mogę zrobić, jeśli ciągle odczuwam bóle w stawach?

Po przejściu przeziębienia, bądź infekcji kiedy organizm bywał osłabiony nasilały się bóle w stawach określane przeze mnie jako "łamanie w kościach" ciągnące się tygodniami. Przyjęcie antybiotyku uwalniało mnie od tych dolegliwości na pewien czas. Po ostatniej 3-dniowej gorączce w lutym ubiegłego roku (jeszcze nie było COVID-19) wciąż dokucza mi ból stawów, który czasami sprawia uczucie, że za chwile połamią mi się kostki w nogach albo rozsypią pięty. Ból "wędruje" i ostatnio po upadku na lewy bark w styczniu tego roku, unieruchomił mi lewą rękę promieniując do palców gdzie mam uczucie "zrywania paznokci''. Ortopeda po USG wykluczył uraz barku. Badania w kierunku RZS nie wskazują na tę dolegliwość. Moje podejrzenie to późna borelioza. Potrzebuję porady jakie badania zrobić?

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1267
Pytań zadanych
przez pacjentów
4302
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

62
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi