Jakie badania mogę zrobić, jeśli ciągle odczuwam bóle w stawach?

Po przejściu przeziębienia, bądź infekcji kiedy organizm bywał osłabiony nasilały się bóle w stawach określane przeze mnie jako "łamanie w kościach" ciągnące się tygodniami. Przyjęcie antybiotyku uwalniało mnie od tych dolegliwości na pewien czas. Po ostatniej 3-dniowej gorączce w lutym ubiegłego roku (jeszcze nie było COVID-19) wciąż dokucza mi ból stawów, który czasami sprawia uczucie, że za chwile połamią mi się kostki w nogach albo rozsypią pięty. Ból "wędruje" i ostatnio po upadku na lewy bark w styczniu tego roku, unieruchomił mi lewą rękę promieniując do palców gdzie mam uczucie "zrywania paznokci''. Ortopeda po USG wykluczył uraz barku. Badania w kierunku RZS nie wskazują na tę dolegliwość. Moje podejrzenie to późna borelioza. Potrzebuję porady jakie badania zrobić?

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2806
Pytań zadanych
przez pacjentów
7005
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

80
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi