Jaki może być powód promieniującego bólu powyżej biodra?

Od października odczuwam ból nad biodrem po prawej stronie. Jednego dnia ból promieniuje na cały bok, drugiego na plecy. Byłam już u ortopedy, neurologa, nefrologa i nikt mi nie pomógł. Do jakiego lekarza mogę się udać z tym bólem w celu uzyskania jakiejś diagnozy? Co może być powodem takiego bólu?

W celu postawienia właściwej diagnozy niezbędne są badania, na które kieruje Panią lekarz zbierający z Panią wywiad lekarski i badający Panią, zapoznający się również z wynikami wykonanych dotychczas badań i konsultacji lekarskich. Sukcesywnie należałoby wykluczać przyczyny ze strony narządu ruchu (rtg), przewodu pokarmowego (bad.lab., usg j.brzusznej) i kolejne kroki diagnostyczne uzależniać od otrzymywanych wyników badań.
Jaka diagnostyka została do tej pory wykonana?
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1802
Pytań zadanych
przez pacjentów
5082
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

67
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi