Jaki może być powód promieniującego bólu powyżej biodra?

Od października odczuwam ból nad biodrem po prawej stronie. Jednego dnia ból promieniuje na cały bok, drugiego na plecy. Byłam już u ortopedy, neurologa, nefrologa i nikt mi nie pomógł. Do jakiego lekarza mogę się udać z tym bólem w celu uzyskania jakiejś diagnozy? Co może być powodem takiego bólu?

W celu postawienia właściwej diagnozy niezbędne są badania, na które kieruje Panią lekarz zbierający z Panią wywiad lekarski i badający Panią, zapoznający się również z wynikami wykonanych dotychczas badań i konsultacji lekarskich. Sukcesywnie należałoby wykluczać przyczyny ze strony narządu ruchu (rtg), przewodu pokarmowego (bad.lab., usg j.brzusznej) i kolejne kroki diagnostyczne uzależniać od otrzymywanych wyników badań.
Jaka diagnostyka została do tej pory wykonana?

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2797
Pytań zadanych
przez pacjentów
6990
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi