Jaki jest powód braku miesiączki po poronieniu?

Jestem po 2 poronieniach - pierwsze miało miejsce 20 października w 12 tygodniu ciąży, wszystko oczyściło się samoistnie, miesiączka przyszła po 28 dniach od pierwszego dnia krwawienia, kolejne poronienie było biochemiczne 18 stycznia, od tego czasu miesiączka się nie pojawiła (po 2 tygodniach pojawił się śluz (biały gesty)), który utrzymuje się do dzisiaj i towarzyszą mu bóle lewego jajnika aż do dziś (minęło prawie 2 tygodnie). Dziś mija 27 dzień od poronienia, a po okresie ani śladu, tylko te utrzymujące się bóle jajnika i podbrzusza oraz obfity śluz, dodam iż po poronieniu dwukrotnie miałam robione usg (25 stycznia - wykazało, że wszystko ładnie się oczyściło, endometrium 8mm) oraz (4 lutego - brak zmian, endometrium 14mm). Czym może być spowodowany brak miesiączki i ile trzeba czekać aż przyjdzie? Dodam, że 2 tygodnie po poronieniu współżyliśmy z partnerem w zabezpieczeniu, a moje cykle były bardzo regularne (28 dniowe), nawet po pierwszym poronieniu. 

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2403
Pytań zadanych
przez pacjentów
5858
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi