Jaki jest powód braku miesiączki po poronieniu?

Jestem po 2 poronieniach - pierwsze miało miejsce 20 października w 12 tygodniu ciąży, wszystko oczyściło się samoistnie, miesiączka przyszła po 28 dniach od pierwszego dnia krwawienia, kolejne poronienie było biochemiczne 18 stycznia, od tego czasu miesiączka się nie pojawiła (po 2 tygodniach pojawił się śluz (biały gesty)), który utrzymuje się do dzisiaj i towarzyszą mu bóle lewego jajnika aż do dziś (minęło prawie 2 tygodnie). Dziś mija 27 dzień od poronienia, a po okresie ani śladu, tylko te utrzymujące się bóle jajnika i podbrzusza oraz obfity śluz, dodam iż po poronieniu dwukrotnie miałam robione usg (25 stycznia - wykazało, że wszystko ładnie się oczyściło, endometrium 8mm) oraz (4 lutego - brak zmian, endometrium 14mm). Czym może być spowodowany brak miesiączki i ile trzeba czekać aż przyjdzie? Dodam, że 2 tygodnie po poronieniu współżyliśmy z partnerem w zabezpieczeniu, a moje cykle były bardzo regularne (28 dniowe), nawet po pierwszym poronieniu. 

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3548
Pytań zadanych
przez pacjentów
8500
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi