Jaki jest powód ataków silnego bólu od pasa do szyi?

Mam 25lat i szukam odpowiedzi na nietypową przypadłość. 2 lata temu miałam pierwszy "atak"- polegał on na tym, że w jednym momencie zaczęło mnie wszystko kłuć, klatka piersiowa, brzuch, plecy i szyja. To uczucie silnego kłucia, które wędrowało od pasa do szyi.To był straszny ból nie do opisania. Trwał ok 40min, był pulsacyjny raz mocniej, raz mniej. Nie pamiętam co wtedy jadłam, ale ten atak pojawił się znów jakieś 3 miesiące temu i w zeszłym tygodniu, było to parę godzin po dość niezdrowym jedzeniu. Dodam jeszcze, że jestem osobą która często się stresuje, często towarzyszy mi też lęk. Przed ostatnim takim atakiem miałam dużo stresu. Czy mój problem ma podłoże neurologiczne? Jakie powinnam zrobić badania?

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2403
Pytań zadanych
przez pacjentów
5858
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi