Jak rozwiązać problem przedwczesnego wytrysku?

Mam 42 lata, mój problem zaczął się, tak myślę, od momentu gdy zacząłem być zazdrosny o żonę. Kilka miesięcy stresu, strachu i kontrolowania, ale jakoś poradziłem sobie z tą zazdrością, jednak zacząłem mieć przedwczesny wytrysk, nieraz po kilku ruchach, nieraz przy samym już wejściu. Nigdy nie byłem długodystansowcem, ale też nie trwało to tak krótko, do tego pojawił się problem z erekcją. Mam nocne i poranne wzwody oraz osiągam erekcję w sytuacjach intymnych, są jednak sytuacje, gdy już ma dojść do penetracji to podniecenie opada i staję się miękki. Czy może to być związane ze stresem jaki odczuwałem przez kilka miesięcy? Schudłem wtedy około 8 kg. Bardzo boli mnie ta cała sytuacja i ciągle mam ten natłok myśli, próbuję udowodnić sobie, że przecież nie mam problemów z erekcją, wywołując podniecenie, myśleniem o seksie czy też masturbacją, wtedy osiągam wzwód. Jednak takie ciągłe myślenie i udowadnianie bardzo wyczerpuje, a i tak nie przynosi ulgi i takiego relaksu czy przyjemności jaką odczuwałem wcześniej. Może przyczyną jest też mała aktywność fizyczna, praca przed komputerem przez ok 8-9 h, może wszystkie te czynniki naraz. Proszę o poradę co robić.
Psychoterapia powinna pomóc.
Proszę skontaktować się z seksuologiem.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1967
Pytań zadanych
przez pacjentów
5246
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

69
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi