Jak rozwiązać problem przedwczesnego wytrysku?

Mam 42 lata, mój problem zaczął się, tak myślę, od momentu gdy zacząłem być zazdrosny o żonę. Kilka miesięcy stresu, strachu i kontrolowania, ale jakoś poradziłem sobie z tą zazdrością, jednak zacząłem mieć przedwczesny wytrysk, nieraz po kilku ruchach, nieraz przy samym już wejściu. Nigdy nie byłem długodystansowcem, ale też nie trwało to tak krótko, do tego pojawił się problem z erekcją. Mam nocne i poranne wzwody oraz osiągam erekcję w sytuacjach intymnych, są jednak sytuacje, gdy już ma dojść do penetracji to podniecenie opada i staję się miękki. Czy może to być związane ze stresem jaki odczuwałem przez kilka miesięcy? Schudłem wtedy około 8 kg. Bardzo boli mnie ta cała sytuacja i ciągle mam ten natłok myśli, próbuję udowodnić sobie, że przecież nie mam problemów z erekcją, wywołując podniecenie, myśleniem o seksie czy też masturbacją, wtedy osiągam wzwód. Jednak takie ciągłe myślenie i udowadnianie bardzo wyczerpuje, a i tak nie przynosi ulgi i takiego relaksu czy przyjemności jaką odczuwałem wcześniej. Może przyczyną jest też mała aktywność fizyczna, praca przed komputerem przez ok 8-9 h, może wszystkie te czynniki naraz. Proszę o poradę co robić.
Psychoterapia powinna pomóc.
Proszę skontaktować się z seksuologiem.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2831
Pytań zadanych
przez pacjentów
7031
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

80
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi