2023-04-19

Jak pozbyć się bólu gardła po przeziębieniu?

Od 2-3 tygodni odczuwam częste lekkie bóle gardła, suchość i często muszę odchrząknąć, abym mogła mówić. Bez żadnych innych objawów. 2 miesiące temu miałam przeziębienie, chrypkę, lekki suchy kaszel i katar (wcześniej tego nie miałam). Czy może to być coś poważnego? Jak pozbyć się tych objawów? Byłam u lekarza i kazał robić inhalacje. Nie piję alkoholu i nie palę papierosów.

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Ból gardła w Poznaniu Ból gardła w Warszawie Ból gardła w Krakowie Ból gardła w Bielsku-Białej Ból gardła w Dąbrowie Górniczej Internista w Dąbrowie Górniczej Ból gardła w Katowicach Internista w Katowicach

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5964
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15636
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+139
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4