Jak pozbyć się bólu gardła po przeziębieniu?

Od 2-3 tygodni odczuwam częste lekkie bóle gardła, suchość i często muszę ochrząknąć abym mogłam mówić. Bez żadnych innych objawów. 2 miesiące temu miałam przeziębienie, chrypkę, lekki suchy kaszel i katar (wcześniej tego nie miałam). Czy może to być coś poważnego? Jak pozbyć się tych objawów? Byłam u lekarza i kazał robić inhalacje. Nie piję alkoholu i nie palę papierosów.

Brak odpowiedzi

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Ból gardła w Katowicach Ból gardła w Gliwicach Ból gardła w Częstochowie Ból gardła w Dąbrowie Górniczej Ból gardła we Wrocławiu Ból gardła w Bielsku-Białej Ból gardła w Warszawie Ból gardła w Krakowie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
4539
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
12265
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+114
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Psycholog Psycholog Zdrowie A-Z Zdrowie A-Z