Jak poprawić poziom limfocytów?

Mam niski poziom limfocytów 18,2% (wskazana norma to 21-52%). Jak można poprawić wyniki?

Nie można zinterpretować jednego, określonego parametru morfologii. Wyniki interpretuje się jako całość, dodatkowo w oparciu o zebrany wywiad medyczny i badanie przedmiotowe.
Do interpretacji wyników morfologii krwi niezbędna jest znajomość wszystkich parametrów, a nie tylko wybiórczo wskazanych oraz zebranie wywiadu medycznego od pacjenta.
Do interpretacji potrzebny jest pełny wynik morfologii krwi obwodowej.
Bez pełnego obrazu morfologii oraz dokładnego wywiadu z pacjentem nie można poprawnie zinterpretować powyższego wyniku.


Do interpretacji wymagany jest pełny wynik morfologii oraz wywiad medyczny

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2797
Pytań zadanych
przez pacjentów
7004
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

80
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi