Jak pomóc w padaczce alkoholowej?

Dziś moja mama dostała po raz pierwszy ataku padaczki alkoholowej. Wezwaliśmy pogotowie, ale niestety nie zgodziła się na szpital. Został jej podany lek uspokajający i po dwóch godzinach nastąpił kolejny atak, ale słabszy. Nie pozwoliła wzywać pogotowia. Czy możemy jej jakoś pomóc, bo już nie wiem co dalej można robić?

Wskazana konsultacja neurologiczna i terapia w Poradni Leczenia Uzależnień.
Mama na stałe będzie musiała brać leki przeciwpadaczkowe zlecone przez neurologa. Musi tez zapisać się do Poradni Leczenia Uzależnień.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Padaczka w Warszawie Padaczka w Katowicach Padaczka w Dąbrowie Górniczej Padaczka w Bielsku-Białej Padaczka w Krakowie Padaczka w Gliwicach Padaczka w Częstochowie Padaczka w Poznaniu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3892
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
9924
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+105
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi