2024-01-25

Jak mogę zażegać problem z wysypką?

Od około trzech lat borykam się z wysypką na szyi, dekolcie i plecach. Odwiedziłem kilku specjalistów, dermatologów i alergologów, jednak nikt nie jest w stanie mi pomóc ani nie ma odpowiedzi, co jest przyczyna wysypki. Zaczęło się 3 lata temu od małego wysypu, który zniknął sam. Po czym pojawiał się co jakiś czas bez znaczenia czy używałem nowych leków, czy nie. Na stałe zażywam jedynie lek na tarczyce, od niedawna leki na alergie (jednak nie pomagają na wysypkę). Nie wiem już co mam z tym zrobić, na dzień dzisiejszy, wysypka w ogóle nie ustępuje, jedynie jest więcej, ale nigdy nie schodzi już do zera. Czasem jest lepiej a czasem gorzej, aczkolwiek nadal nie wiem, co ja powoduje i co by mi pomogło ją usunąć. 

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Dermatolog w Katowicach Dermatolog w Warszawie Dermatolog w Krakowie Dermatolog w Bielsku-Białej Dermatolog w Dąbrowie Górniczej Dermatolog w Gliwicach Dermatolog w Częstochowie Dermatolog w Poznaniu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6000
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15723
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+141
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4