Jak długo może trwać ból ręki po szczepieniu?

14 lipca czyli prawie 6 tygodni temu zaszczepiliśmy się z żoną szczepionką jednodawkową Janssen. Ja szczepienie przeszedłem bezobjawowo, natomiast żona (36 lat) odczuwa ból ręki w którą wykonane było wkłucie aż do dnia dzisiejszego. Ból jest niewielki, lecz nasila się przy podnoszeniu przedmiotów lub podczas dotyku. Z tygodnia na tydzień zmniejsza się jednak czy powinien on tyle trwać? Może konieczne są jakieś ćwiczenia mięśni tej ręki? Ręka w dotyku nie jest cieplejsza od drugiej.

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2413
Pytań zadanych
przez pacjentów
5941
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi