Jak bezpiecznie i jednorazowo przesunąć miesiączkę?

Czy istnieje możliwość bezpiecznego, jednorazowego przesunięcia terminu miesiączki? Po prostu wypada bardzo ważna uroczystość w trakcie której bardzo bym nie chciała mieć okresu. Jak to wygląda?

Dzień dobry. Jak najbardziej istnieje taka możliwość. Można tego dokonać tabletkami antykoncepcyjnymi włączonymi po badaniu oraz wykluczeniu p/ wskazań. pozdrawiam
Tak, istnieje taka możliwość przy zastosowaniu różnych leków. Proszę skonsultować się z ginekologiem celem dobrania najodpowiedniejszego dla Pani postępowania. Im dłuższy czas do wspomnianej ważnej uroczystości tym powodzenie przesunięcia czy pominięcia krwawienie miesiączkowego ma większe szanse powodzenia.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3435
Pytań zadanych
przez pacjentów
8282
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

97
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi