Ile odczekać po odstawieniu leku na migrenę aby zacząć starać się o dziecko?

Przez 2 miesiące przyjmowałam lek Topamax w profilaktyce migreny w dawcę 2x2 tabletki. Od 2 tygodni już go nie stosuję. Jak długo muszę jeszcze odczekać, żeby móc starać się o dziecko? Robiłam wcześniej cytologię i USG - wszystko w porządku. Z góry dziękuję za odpowiedź.
Dzień dobry,
Lek ten jest eliminowany z organizmu w przeciągu około tygodnia od ostatniej dawki. Sugeruję rozpoczęcie starań od drugiego cyklu po odstawieniu leku. Proszę pamiętać o odpowiedniej suplementacji kwasu foliowego.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1267
Pytań zadanych
przez pacjentów
4302
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

62
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi