Ile czasu po laparoskopii można rozpocząć współżycie?

21 października tego roku miałam przeprowadzany zabieg laporoskopii, gdzie usuwane były ogniska enodmetriozy. Podczas operacji wykonywana była również biopsja i badanie materiału. Jestem już po ściągnięciu szwów, ale zapomniałam zapytać na wizycie ginekologicznej o współżycie. To już 3 tydzień po operacji i chciałabym współżyć, ale obawiam się czy mogę.

Odpowiedzi udzieli Pani ginekolog podczas wizyty stacjonarnej po przeprowadzonym badaniu.
Odpowiedzi może udzielić jedynie lekarz prowadzący-który ma wgląd w Pani historię choroby i ocenia Pani stan obecny, w oparciu m.in. o badanie kontrolne fizykalne.
Ginekolog , u którego Pani się leczy, odpowie na to pytanie.
Odpowiedź na to pytanie powinien udzielić lekarz prowadzący Pani leczenie lub inny ginekolog, który Panią zbada.
Odpowiedzi udzieli Pani ginekolog podczas wizyty stacjonarnej po przeprowadzonym badaniu.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Ginekolog w Krakowie Ginekolog w Bielsku-Białej Ginekolog w Dąbrowie Górniczej Ginekolog w Katowicach Ginekolog w Warszawie Ginekolog w Gdańsku Ginekolog w Łodzi Ginekolog w Poznaniu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
4507
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
12249
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+114
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Psycholog Psycholog Zdrowie A-Z Zdrowie A-Z