2022-06-05

Ile czasu po histeroskopii można zajść w ciążę?

Jestem po histeroskopii operacyjnej usunięcia polipa z jamy macicy. Planuję pierwszą ciążę. Pytanie, po jakim czasie od histeroskopii można starać się o dziecko? Słyszę bardzo różne opinie, jeden doktor powiedział, że po miesięcu z kolei inny, że po 6 miesiącach, bo jest ryzyko uszkodzenia szyjki macicy histeroskopem.

Proszę skonsultować się z lekarzem wykonującym badanie lub mającym wgląd do szczegółowego opisu zabiegu. W zależności od zakresu zabiegu oraz wyniku uzyskanego z oględzin usuniętego polipa odpowiedź na Pani pytanie może być różna.
Wątpliwości powinien rozwiać lekarz ginekolog prowadzący, który zna Pani historię choroby, a także ma wgląd w wyniki wykonanych badań.
Proszę skonsultować się z lekarzem wykonującym zabieg.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Ciąża w Gliwicach Ciąża w Warszawie Ciąża w Bielsku-Białej Ciąża w Krakowie Ciąża w Katowicach Ciąża w Dąbrowie Górniczej Ciąża w Poznaniu Ciąża w Częstochowie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6188
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
16212
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+142
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4