Guzek pod pachą - czy to może być coś poważnego?

Witam, wyczułam guzek wielkości orzecha laskowego pod pachą, trochę boli, a przy tym drętwieje mi lewa ręka. Czy to coś poważnego?
Dzień dobry,
Bolesny guzek w tym miejscu najprawdopodobniej jest powiększonym węzłem chłonnym. Czy bada Pani piersi regularnie? Czy zauważyła Pani jakieś zmiany w ostatnim czasie? W pierwszej kolejności proszę rozważyć wykonanie usg piersi lub mammografii i pilną konsultację ginekologa lub chirurga zajmującego się chorobami piersi.
Proszę nie zwlekać, jak radzi kolega ginekolog.
Należy zrobić USG.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1243
Pytań zadanych
przez pacjentów
4272
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

61
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi