2022-09-01

Guzek na kciuku - co to może być?

Dzien dobry, szukam pomocy i porady dermatologicznej. Od dłuższego czasu posiadam na palcu kciuku jakis guzek? Nie mogę w żaden sposób znaleźć podobnej dolegliwości na zdjęciach w internecie. Ogólnie powierzchownie nie ma to żadnego wyglądu czy znamion, bądź wyróżniającego się koloru. Wszystko jest naturalnie i ok. Po za tym, że podskórnie czuje jakieś zgrubienie? Wielkościowo ma to może z 2mm? Gdybym miał to do czegoś porównać to ... mhmm ... powiedzmy, że jak się ktoś oparzy na palcu, to powstaje taka ... górka? Gdzie jest w tym później jakis płyń? Tak więc coś takiego, czuje no pod skora. Ogolnie brak wyczucia zeby coś kłuło, czy żeby można było to przebic*. Żeby tam był jakis plyn ^^ Jakas taka .. zbita masa tkanki? A nie wiem sam. Ani brodawka ani ... nie wiem co :/ Co to wogole może być? Czekać z tym? Minie to? Poki co nie czuje żadnej poprawy :/

Proszę zgłosić się do lekarza, który będzie miał możliwość oceny tej zmiany (lek. rodzinny/dermatolog)
Zapraszam na konsultacje, poszerzymy wywiad choroby i opiszemy dokładnie wytyczne postępowania - specjalista medycyny rodzinnej lekarz Jakub Woźniak
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Dermatolog w Warszawie Dermatolog w Bielsku-Białej Dermatolog w Dąbrowie Górniczej Dermatolog w Krakowie Dermatolog w Gliwicach Dermatolog w Częstochowie Dermatolog w Katowicach Dermatolog w Łodzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6188
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
16212
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+142
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4