Dźwięki strzelania w uchu podczas stosunku lub oddawania moczu.

Od jakiegoś czasu mam problem z uchem. W momencie, gdy dotknę łechtaczki/pod łechtaczką słyszę w prawym (tylko w prawym) uchu jakby strzelanie, bulgotanie. Nieważne czy się o coś ocieram, podcieram po oddaniu moczu czy odbywam stosunek, to strzelanie się pojawia. Nigdy tak nie miałam, pojawiło mi się dopiero przedwczoraj. Ucho mam czyste, ale dla pewności jeszcze je zakropiłam czymś rozpuszczającym woskowinę, ale to nic nie zmieniło. Co to oznacza i jak to naprawić? Nie ukrywam, że utrudnia mi to życie, szczególnie, że przyjemne to nie jest. Próbowałam się umówić do ginekologa lub laryngologa, ale wszędzie mają terminy dopiero w marcu.

Brak odpowiedzi

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Ginekolog w Krakowie Laryngolog w Warszawie Ginekolog w Bielsku-Białej Ginekolog w Katowicach Laryngolog we Wrocławiu Ginekolog w Dąbrowie Górniczej Laryngolog w Gliwicach Ginekolog w Warszawie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
4539
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
12265
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+114
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Psycholog Psycholog Zdrowie A-Z Zdrowie A-Z