Drętwienie dłoni i pojawiające się guzki - do jakiego lekarza się udać?

Od dłuższego czasu mojej partnerce drętwieją dłonie, szczególnie po nocy lub w środku nocy. Oprócz tego ma wrażenie jakby były spuchnięte i bardzo ją bolą. Od niedawna pojawiły się jakieś guzki na palcach dłoni, a same palce wyglądają jakby były krzywe. Do jakiego lekarza trzeba się z nią udać i od czego zacząć? 

Zalecana wizyta u lekarza rodzinnego-po zbadaniu partnerki zaleci niezbędne bad.lab., jeśli będą wskazania to również i rtg, a następnie konsultacje specjalistyczne (prawdopodobnie będzie wskazana wizyta u reumatologa).
Zalecana stacjonarna konsultacja u lekarza internisty, który po zebraniu wywiadu medycznego i dokładnym badaniu fizykalnym skieruje na odpowiednie badania i do właściwego specjalisty.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Drętwienie w Krakowie Drętwienie w Dąbrowie Górniczej Drętwienie w Bielsku-Białej Drętwienie w Katowicach Neurolog w Warszawie Internista w Dąbrowie Górniczej Internista w Katowicach Internista w Bielsku-Białej

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3892
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
9924
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+105
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi