Dokuczliwe bóle ręki i niepokojące objawy

2 czerwca przyjęłam drugą dawkę szczepionki Pfizer. Wszysko było ok. Od połowy lipca zaczęły się bez powodu dziwne bóle i objawy: palców prawej stopy (w tym silne kłucie, wiercenie i "przechodzący prąd" przez dużego palucha), przeszywajacy nagle ból prawej ręki (przedramienia), nabrzmiewanie żyły na prawym przedramieniu i wyraźne zapadanie się jej po podniesieniu do góry (tworzy wklęsłą pręgę), ból pod prawą pachą i prąd przechodzący przez pierś do sutka (bez wyczuwalnego guzka pod pachą). Ostatnie dni: bóle migrenowe głowy z drętwieniem prawej polowy głowy i twarzy oraz zawrotami głowy. Wczoraj nagle doszło drętwienia prawej nogi od kolana w dół. Mam już tego dość, nie chcę iść do lekarza, bo jak powiem to wszystko to wyjdę na wariatkę, bo jest to dziwne. Badania krwi zrobiłam sama: morfologia, ob, crp, borelioza, pakiet reumatyczny i fibrynogen - wszystko w normie (tylko obnizone biale krwinki do 3900). Czytałam opisy innych osób, które po Pfizerze mają bóle i drętwienia nóg i rąk. Czy powinnam się martwić? Nic mi nie puchnie i nie jest ciepłe/czerwone. Czy fibrynogen w normie wskazywałby, że nie mam zakrzepicy? Czy mogę jeszcze jakieś badanie zrobić sama by się uspokoić? Kiedy to się skończy? Mam wrazenie ze to od szczepionki... bole są w różnych miejscach, "chodzace". Ta zapadajaca się żyła od prawego nadgatstka przez przedramię to coś dziwnego, co powstało w jedno popołudnie, od tej pory zapada się/zasysa od razu po podniesieniu ręki w górę. Prywatnie angiologa mam dopiero za miesiąc. Proszę o pomoc, co to wszystko może oznaczać?

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3579
Pytań zadanych
przez pacjentów
8548
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi