2022-09-05

Długie i nieregularne cykle - co robić?

Witam. Czy można było by mi doradzić w sprawie nieregularnych cykli i miesiączek. Moje cykle trwają po 35 39 dni jeżeli są regularne to najwięcej przez dwa miesiące . Co mam zrobić jestem młodą dziewczyną a miesiączkę mam już 4 lata .

Szanowna Pani , w celu diagnostyki zaburzeń miesiaczkowania prosze umówić się na konsultację do ginekologa-endokrynologa lub endokrynologa.Podaczas konsultacji po przeprowadzeniu dokładnego wywiadu odnośnie stanu zdrowia i chorób towarzyszących otrzyma Pani zalecenia odnośnie własciwego postepowania diagnostyczno terapeutycznego
Wskazana kontrola ginekologiczna i endokrynologiczna (lub ginekolog-endokrynolog).
Podstawą leczenia w Pani przypadku musi być szczegółowa diagnostyka poprowadzona przez ginekologa z dużym doświadczeniem z zakresu endokrynologii. Proszę umówić wizytę w gabinecie.
Są różne czynniki wpływające na nieregularność cyklu i dlatego konieczna jest wizyta u ginekologa, który wykona badanie, także Usg i zdecyduje, czy jest konieczna wizyta u ginekologa- endokrynologa.
Dzień dobry, należałoby zlecić dodatkowa diagnostykę - zapraszam na konsultacje - lekarz specjalista medycyny rodzinnej Jakub Woźniak
Proszę się zgłosić na diagnostykę hormonalna do szpitala
Wskazana stacjonarna konsultacja u lekarza ginekologa- endokrynologa.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Ginekolog w Dąbrowie Górniczej Ginekolog w Katowicach Ginekolog w Krakowie Ginekolog w Bielsku-Białej Ginekolog w Gliwicach Ginekolog w Częstochowie Ginekolog w Warszawie Ginekolog w Łodzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6211
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
16238
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+143
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4