Dlaczego swędzą mnie stopy po kąpieli?

Codziennie podczas kąpieli swędzi mnie wierzch stóp - od palców do kostki. Swędzenie jest bardzo intensywne. Świąd ustaje dopiero około godzinę po kąpieli. Niezależnie czy kąpie się tylko w czystej wodzie, czy z dodatkiem płynu/mydła, itp. Z czego to może wynikać?
Zalecana konsultacja dermatologiczna.
Ciężko jednoznacznie udzielić odpowiedzi bez pogłębienia wywiadu zdrowotnego. Ważną kwestią do ustalenia jest to, czy są widoczne zmiany na skórze.
Przyczyn świądy może być wiele, konieczny wywiad medyczny.
Trudno powiedzieć, trochę za mało danych.Proszę zgłosić się do dermatologa.
W tym przypadku wskazana jest konsultacja dermatologa
Za mało informacji, należy zgłosić się do dermatologa.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3563
Pytań zadanych
przez pacjentów
8533
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi