Dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

Przez kilka lat bralam antykoncepcję, po czym po odstawieniu, okazało się że sa trudności zajściem w ciążę. Staraliśmy się przez kilka lat i nic. Lekarz powiedział że samo się unormuje. Zrobilam test na prolaktyne w 2 dniu cyklu i wyszła 7,53. Jakie badania mam zrobić jeszcze żeby dowiedzieć się co mi dolega? Dodam też że miesiączki z reguły mam regularne, czasami mi się co jakiś czas przesunie o kilka dni ale z reguły mam na czas. Kiedyś występowały też cysty na jajniku, ale po przyjętym leku było ok. Przy wizycie lekarz powiedział że nie ma już cyst. Nie wiem co mam robić. Na badania mnie nie wysłał żadne dodatkowe tylko miałam te standardowe. Skierowania na badania też żadnego nie dostałam. Bo ponoć natura sama się potrafi zregenerować. Dodam też iż nie chciałabym się faszerować chemią bo dużo nie to kosztowało po odstawieniu tabletek anty. 

należy wykonać badanie estradiolu i AMH
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2403
Pytań zadanych
przez pacjentów
5858
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi