Dlaczego moja ręka staje się słabsza?

Co może oznaczać to, że moja prawa ręka od czasu do czasu robi się słabsza? Na tej zasadzie, że np. gdy trzymam telefon w prawej ręce, to czuję, że jest cięższy niż wtedy, gdy trzymam go w lewej ręce. Raz mi nawet tak jakby zdrętwiała ta prawa ręka, nie tak że jej nie czułam, ale jak jej dotykałam to czułam się jakbym nie dotykała swojej ręki, tylko cudzą, to było dzień po tym jak czułam tę słabość ręki. Jestem tym bardzo zaniepokojona

Proszę zgłosić się do lekarza, który po zebraniu szczegółowego wywiadu medycznego i przeprowadzeniu badania ukierunkuje diagnostykę (m.in. pod kątem zaburzeń o podłożu neurologicznym czy stawowo-mięśniowym).
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5901
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi