2024-06-05

Czym może być spowodowany mój ból brzucha?

Jestem kobietą i mam 31 lat, od wtorku (od około południa) mam silne kurczowe bóle brzucha. Boli tylko przy poruszaniu się, jak się nie ruszam, to całkowicie znika. Tabletki przeciwbólowe tylko na chwilę, potem ból wraca. Ból czasem nasila się w toalecie, jest zlokalizowany w dolnej części brzucha, po lewej i prawej stronie (po środku nie). Boli też przy kaszlu. Dodam jeszcze, że ja mam problem z bólami brzucha od 18 roku życia, wtedy lekarz stwierdził, że to syndrom jelita drażliwego. Bóle pojawiają się nieregularnie, nie mają związku z miesiączką. Czasem co kilka miesięcy, czasem co kilka tygodni, był nawet okres czasu gdy miałam spokój na kilka lat. Jakieś 6 lat temu poszłam do internisty z tym bólem brzucha, zrobiono mi badania krwi i USG jamy brzusznej, lekarz stwierdził, że nic mi nie jest i że to pewnie nerwobóle.

Wymaga Pani zbadania przez lekarza na wizycie stacjonarnej; lekarz po zapoznaniu się z Pani historią choroby i zbadaniu Pani zadecyduje o dalszym postępowaniu w zakresie diagnostyki i leczenia.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Gastrolog w Toruniu Gastrolog w Łodzi Gastrolog w Bydgoszczy Gastrolog w Poznaniu Gastrolog w Częstochowie Gastrolog w Gliwicach Gastrolog w Warszawie Gastrolog w Krakowie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6483
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
16891
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+156
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4