2023-12-23

Czym może być spowodowane bardzo częste wypróżnianie się?

Mam problem taki, że wypróżniam się najczęściej po 3-4 razy dziennie. Staje się to coraz bardziej wstydliwe. Konsystencja jest okej zazwyczaj. Na żadne pokarmy nie reaguje bólami brzucha ani niczym takim (nawet na te najcięższe kebaby, pizze itd.). Pije napoje gazowane, ale one nic nie zmieniają, bo przed zaczęciem spożywania ich tez występował problem. Staje się to dla mnie coraz bardziej niewygodne, bo jak chodziłem po 1 raz na dzień, maks 2 to się nie stresowałem tym, że zachce mi się w nieodpowiednim miejscu i czasie a teraz wiem ze nie panuje nad tym ile razy chodzę i chciałbym to zmienić. Żadne bóle brzucha nie występują ani biegunki (chyba że po ostrym jedzeniu).

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5964
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15641
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+139
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4