2023-11-06

Czym może być spowodowana zmiana wyglądu pieprzyka?

Mam pytanie odnośnie pieprzyka. Latem zauważyłam, że płaski pieprzyk zrobił się kuleczka po 2, 3 tygodniach kolor zrobił się czarno biały.  Nie opalałam się teraz latem ani nigdzie nie jeździłam na wakacje.  Siedziałam w domu. Obok tego pieprzyka też mam pieprzyki, a właściwie włókniaki brązowe. Byłam u chirurga onkologa, to wyszłam z kwitkiem, bo on nic nie widzi i że do dermatologa. U dermatologa przez 2 miesiące nie ma wolnego terminu na wizytę przez NFZ. Mam 26 lat i boję się o własne życie. Chcę podróżować do ciepłych krajów. 

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Dermatolog w Katowicach Chirurg w Dąbrowie Górniczej Pieprzyki w Katowicach Dermatolog w Dąbrowie Górniczej Dermatolog w Warszawie Pieprzyki w Dąbrowie Górniczej Dermatolog w Bielsku-Białej Dermatolog w Krakowie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5929
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15586
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+137
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4