Czy ześlizgnięcie prezerwatywy podczas stosunku zwiększa ryzyko ciąży?

Tydzień temu odbyłam pierwszy raz z moim chłopakiem. Przez następne dni również uprawialiśmy seks, każdy stosunek był w prezerwatywie. Chłopak doszedł 3 razy. Raz prezerwatywa się ześlizgnęła z członka i została w mojej pochwie. Chciałabym zapytać, czy istnieje ryzyko ciąży? Bardzo boję się, ze doszło do pęknięcia lateksu, jednak chłopak zapewnia, ze jest to niemożliwe. W aplikacji FLO, w dni w które uprawialiśmy seks, mam napisane, ze była niska szansa na zajście w ciążę. Czy jest się o co martwić, czy przesadzam? Okres powinien zacząć mi się maksymalnie za 5 dni. 

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2403
Pytań zadanych
przez pacjentów
5858
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi