Czy ześlizgnięcie prezerwatywy podczas stosunku zwiększa ryzyko ciąży?

Tydzień temu odbyłam pierwszy raz z moim chłopakiem. Przez następne dni również uprawialiśmy seks, każdy stosunek był w prezerwatywie. Chłopak doszedł 3 razy. Raz prezerwatywa się ześlizgnęła z członka i została w mojej pochwie. Chciałabym zapytać, czy istnieje ryzyko ciąży? Bardzo boję się, ze doszło do pęknięcia lateksu, jednak chłopak zapewnia, ze jest to niemożliwe. W aplikacji FLO, w dni w które uprawialiśmy seks, mam napisane, ze była niska szansa na zajście w ciążę. Czy jest się o co martwić, czy przesadzam? Okres powinien zacząć mi się maksymalnie za 5 dni. 

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3548
Pytań zadanych
przez pacjentów
8500
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi