2023-04-01

Czy zawroty głowy mogą wynikać ze stresu lub odstawienia antykoncepcji?

Od około miesiąca ciągle miewam zawroty głowy, szczególnie jak się schylam, przekręcam głową na boki, podnoszę głowę do góry. Takie uczucie "bycia pijanym". Ostatnio miałam dość sporo stresu, czuję ciągle lęk, obniżony nastrój itp. Lekarz stwierdził, że mogą to być zaburzenia depresyjno-lękowe. Dodam, że miesiąc temu odstawilam tabletki antykoncepcyjne, brałam je 2 lata. Morfologia jest ok, martwią mnie te zawroty co nakręca mnie jeszcze bardziej. Wynikają one ze stresu? Czy burzy hormonalnej po odstawieniu?

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Psychiatra w Bydgoszczy Stres w Toruniu Psychiatra w Łodzi Stres w Bydgoszczy Stres w Łodzi Psychiatra we Wrocławiu Stres w Lublinie Stres we Wrocławiu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6298
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
16364
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+147
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4