2023-01-05

Czy zapalenie prostaty może skutkować uczuciem pieczenia?

Co może być przyczyną palenia napletka oraz takiego uczucia wewnątrz w odbycie i popiekania cewki? Miałem takie luźniejsze stolce i krew na papierze toaletowym przy wycieraniu. Czy te dwie sprawy mogą być powiązane ze sobą? Najpierw zacząłem mieć problemy z odbytem i stolcami oraz w tym samym czasie zaczęło mnie palić podbrzusze, a za 2 dni zaczęła piec cewka i palić skóra napletka. Jestem młodym mężczyzną. Czy to może być zapalenie prostaty? Czy raczej coś od strony odbytu może dawać takie objawy?

Zapraszam na konsultacje online - przeprowadzimy diagnostykę i wytłumaczę dokładnie wytyczne postępowania - specjalista medycyny rodzinnej lekarz Jakub Woźniak
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Urolog w Dąbrowie Górniczej Urolog w Katowicach Urolog w Warszawie Urolog w Krakowie Urolog w Bielsku-Białej Urolog w Gliwicach Urolog w Częstochowie Urolog we Wrocławiu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5516
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
14768
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+125
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta e‑Recepta L4 L4 Tabletka po Przeziębienie