Czy zapalenie pęcherza i antybiotyki mogą wpływać na spóźnienie miesiączki?

Jakoś 18/19 lipiec odczuwalam ból w podbrzuszu. Ból byl na tyle silny, że musialam brać silne leki przeciwbólowe. 20-24 lipiec to miał być kiedy miałam mieć miesiączkę. Sądziłam, że ból był przed miesiaczką, jednak bolało mnie coraz mocniej. 26 lipca poszłam do ginekologa, stwierdził że to może być coś z pęcherzem, więc przepisał mi antybiotyk na 10 dni. Po tym czasie brzuch nadal bolal, poszłam do lekarza rodzinnego który zlecil zrobienie badań z moczu. Wyszło ze mam zapalenie pęcherza i kolejny antybiotyk na 10 dni. Dzisiaj mija 27 dzień kiedy nie mam miesiączki. Czy zapalenie pęcherza i antybiotyki mogą wpływać na spóźnienie miesiączki?

Proszę wykonać test ciazowy

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3563
Pytań zadanych
przez pacjentów
8533
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi