Czy zapalenie pęcherza i antybiotyki mogą wpływać na spóźnienie miesiączki?

Jakoś 18/19 lipiec odczuwalam ból w podbrzuszu. Ból byl na tyle silny, że musialam brać silne leki przeciwbólowe. 20-24 lipiec to miał być kiedy miałam mieć miesiączkę. Sądziłam, że ból był przed miesiaczką, jednak bolało mnie coraz mocniej. 26 lipca poszłam do ginekologa, stwierdził że to może być coś z pęcherzem, więc przepisał mi antybiotyk na 10 dni. Po tym czasie brzuch nadal bolal, poszłam do lekarza rodzinnego który zlecil zrobienie badań z moczu. Wyszło ze mam zapalenie pęcherza i kolejny antybiotyk na 10 dni. Dzisiaj mija 27 dzień kiedy nie mam miesiączki. Czy zapalenie pęcherza i antybiotyki mogą wpływać na spóźnienie miesiączki?

Proszę wykonać test ciazowy
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5924
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi