Czy zapalenie grzybicze może wynikać z innego powodu niż zdrada?

Po wizycie u ginekologa dowiedziałam się, że moje zapalenie grzybicze jest spowodowane zasugerowanymi zdradami partnera. Czy są inne możliwości takiego zakażenia?
Tak, zdecydowanie, wystarczy np. że brała Pani antybiotyki albo w inny sposób zakłóciła biocenozę pochwy, nie wyciagalabym z faktu zakażenia wniosku, ze partner Panią zdradził. Zakarzenia grzybicze są powszechne i nie mogą jednoznacznie świadczyć o zdradzie.
Oczywiście tak.
Tak oczywiście.
Tak, ale oczywiście zdarza się to i przy zdradzie.
Tak, jest wiele przyczyn zakażeń grzybiczych.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2746
Pytań zadanych
przez pacjentów
6943
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi