Czy zapalenie gruczołu bartholina wpływa na starania o dziecko?

2 tygodnie temu miałam zapalenie gruczołu bartholina, jednak wydzielina sama zeszła. Za około 2 tygodnie mam dni płodne i chciałabym z mężem starać się o dziecko. Czy w związku z przebytym niedawno zapaleniem możemy w tym cyklu podjąć starania o dziecko?

Tak, infekcja ta nie powinna mieć wpływu na Pani płodność i starania macierzyńskie. Warto będzie jednak omówić z ginekologiem ewentualne rozwiązania zapobiegające nawrotowi dolegliwości w czasie ciąży.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1648
Pytań zadanych
przez pacjentów
4806
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

65
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi