Czy zabiegi pod narkozą mogą utrudnić zajście w ciążę?

Mam 29 lat, planujemy z mężem powiększenie naszej rodziny. Jednak kilka lat temu miałam kilka zabiegów i operacji pod narkoza. Czy narkoza ma jakiś wpływ na nasz organizm w przyszłości? Czy przez to, że mój organizm był kilkukrotnie poddany narkozie mogę mieć problemy z zajściem w ciąże?
Nie.
nie mają wpływu na utrunienie
Nie ma korelacji między przebytymi w przeszłości znieczuleniem ogólnymi a płodnością
Nie ma to znaczenia.
Nie ma.
Znieczulenia nie powinny wpłynąć negatywnie na Pani płodność. Jeśli jednak napotka Pani trudności z zajściem w ciążę proszę omówić to z ginekologiem zajmującym się diagnostyką i leczeniem zaburzeń płodności. Zabiegi, które Pani przeszła, lub choroby które były ich przyczyną mogą już mieć wpływ na płodność.

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2786
Pytań zadanych
przez pacjentów
6961
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi