Czy zabiegi pod narkozą mogą utrudnić zajście w ciążę?

Mam 29 lat, planujemy z mężem powiększenie naszej rodziny. Jednak kilka lat temu miałam kilka zabiegów i operacji pod narkoza. Czy narkoza ma jakiś wpływ na nasz organizm w przyszłości? Czy przez to, że mój organizm był kilkukrotnie poddany narkozie mogę mieć problemy z zajściem w ciąże?
Nie.
nie mają wpływu na utrunienie
Nie ma korelacji między przebytymi w przeszłości znieczuleniem ogólnymi a płodnością
Nie ma to znaczenia.
Nie ma.
Znieczulenia nie powinny wpłynąć negatywnie na Pani płodność. Jeśli jednak napotka Pani trudności z zajściem w ciążę proszę omówić to z ginekologiem zajmującym się diagnostyką i leczeniem zaburzeń płodności. Zabiegi, które Pani przeszła, lub choroby które były ich przyczyną mogą już mieć wpływ na płodność.
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
1967
Pytań zadanych
przez pacjentów
5243
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

69
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi