Czy wyrostek może powodować przemieszczający się ból w brzuchu?

Od 2 tygodni odczuwam ból, dyskomfort z prawej strony brzucha. Ból jest wędrujący, raz jest pod żebrami, raz w okolicach pępka, w okolicach jajnika, pod pępkiem czy w okolicach żołądka. Odczuwam ciągłe wzdęcie, przelewanie w brzuchu, bulgotanie. Naprzemiennie mam zaparcia i biegunki. Rok temu była zrobiona gastroskopia i kolonoskopia-wyniki OK. W ostatnim miesiącu 2x USG wyniki OK, tydzień temu badania krwi - wszystkie parametry OK bez podniesionego CRP. Badanie brzucha tydzień temu u lekarza rodzinnego, również ok-brzuch miękki z prawidłową, nadmierną perystaltyką. Jadam lekkostrawnie, nie piję alkoholu, napojów gazowanych, nie jem fastfoodów. Czy to jelita czy może to wyrostek ?

Zapalenie wyrostka nie trwa dwa tygodnie, jak również nie jest praktycznie możliwe aby przebiegało z prawdiłowymi parametrami w morfologii i CRP. Wskazana konsultacja gastroenetrologiczna i dalsze poszukiwanie przyczyn - może to alergia pokarmowa, celiakia, lamblioza, nieswoiste zapalenie jelit lub inne możliwe rozpoznania, których bez badań dodatkowych lekarz nie jest w stanie postawić.
Wskazana konsultacja gastrologiczna w celu ustalenia dalszej diagnostyki. Proszę też pamiętać o regularnej kontroli ginekologicznej, z usg ginekologicznym.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Gastrolog w Łodzi Gastrolog w Poznaniu Gastrolog w Warszawie Gastrolog w Krakowie Gastrolog w Bielsku-Białej Gastrolog we Wrocławiu Gastrolog w Dąbrowie Górniczej Gastrolog w Białymstoku

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3892
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
9924
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+105
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi