Czy wydłużony cykl i nieregularne miesiączki ma wpływ na zajście w ciążę?

Mam 20 lat i od roku mam nieregularne miesiączki (cykl około 80 dni). Wybrałam sie prywatnie do ginekologa, który wykonał jedynie usg i przepisał tabletki (drospirenon + etynyloestradiol) na pół roku. Przed rozpoczęciem przyjmowania wykonałam na własną rękę szereg badań w tym prolaktynę, która byla w normie, ale po obciążeniu odbiegała od normy siedmiokrotnie. Nie wiem co dalej robić. Czy wybrać się do innego ginekologa z tym wynikiem czy na razie przyjmować tabletki? Boję się, że w późniejszym czasie będzie problem z zajściem w ciążę lub jej donoszeniem. 

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5901
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi