Czy wydłużony cykl i nieregularne miesiączki ma wpływ na zajście w ciążę?

Mam 20 lat i od roku mam nieregularne miesiączki (cykl około 80 dni). Wybrałam sie prywatnie do ginekologa, który wykonał jedynie usg i przepisał tabletki (drospirenon + etynyloestradiol) na pół roku. Przed rozpoczęciem przyjmowania wykonałam na własną rękę szereg badań w tym prolaktynę, która byla w normie, ale po obciążeniu odbiegała od normy siedmiokrotnie. Nie wiem co dalej robić. Czy wybrać się do innego ginekologa z tym wynikiem czy na razie przyjmować tabletki? Boję się, że w późniejszym czasie będzie problem z zajściem w ciążę lub jej donoszeniem. 

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3579
Pytań zadanych
przez pacjentów
8548
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

100
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi