2022-03-23

Czy usta odzyskają kolor po usunięciu blizny laserem?

9 miesięcy temu miałem rozciętą dolną wargę w bójce, po której została mi nieciekawa biała blizna na ustach. Warga nie była zszywana, mam zamiar usunąć ją laserem frakcyjnym i moje pytanie brzmi czy po usunięciu tej blizny barwnik na czerwieni ust ulegnie poprawie i go odzyskam w miejscu blizny czy nie? Lub co zrobić, żeby go odzyskać.

Specjalista medycyny estetycznej i niektóre gabinety kosmetyczne proponują zabieg polegający na zmianie barwy czerwieni wargowej, to krótki i mało inwazyjny zabieg.
Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Dermatolog w Katowicach Dermatolog w Warszawie Dermatolog w Dąbrowie Górniczej Dermatolog w Krakowie Dermatolog w Gliwicach Dermatolog w Częstochowie Dermatolog w Bielsku-Białej Dermatolog w Poznaniu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
5979
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
15664
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+140
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie e-Recepta Znajdź lek L4 L4