Czy torbiel krwotoczna ma wpływ na wynik testu ciążowego?

Czy torbiel krwotoczna ma wpływ na wynik pozytywnego testu ciążowego? Ponieważ w internecie jest napisane, że ma wpływ. A wyszły mi 3 testy z jasną kreską, bo owulacja przypadała na 11.10.2021, a dziś zrobiłam test i wyszły pozytywne. Wczoraj byłam u ginekologa, nie było nic widać, bo to może być wczesna ciąża, ale zauważył że jest torbiel krwotoczna. Czy ona ma wpływ na pozytywny wynik testu ciążowego?

Sama torbiel krwotoczna nie powoduje przyrostu beta-hcg jednakże inne patologie w obrębie jajnika mogą taki wynik dawać i wymaga to w związku z tym pilnej diagnostyki, gdyż niektóre z nich mogą być istotnym zagrożeniem dla Pani zdrowia i nawet życia. Proszę umówić pilną konsultację ginekologiczną i wykonać zalecone przez lekarza badania.
Zalecana konsultacja ginekologiczna.
torbiel nie ma wpływu na wynik testu ciażowego
Torbiele krwotoczne nie maja wpływu na test ciążowy
Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
2733
Pytań zadanych
przez pacjentów
6927
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

79
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi