Czy tomografia komputerowa może wykazać uszkodzenia nerwu węchowego?

Jadąc rowerem, miałem wypadek komunikacyjny, w wyniku którego doznałem utraty przytomności, wstrząśnienia mózgu, złamania kości ciemieniowej, pourazowego ukrwotocznionego ogniska stłuczenia mózgu okolicy czołowo-skroniowej Po prawie trzech miesiącach nie odzyskałem węchu oraz smaku, dostałem skierowanie na tomografię komputerową. Czy to badanie może wykazać uszkodzenia nerwu i jeśli nie to, czy jest inne badanie, któret może to wykazać?

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2406
Pytań zadanych
przez pacjentów
5924
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi