Czy to zapalenie nerwów?

Od roku mam masę objawów i dalej nie mam diagnozy: 1.Nie mogę stąpać na nogę, rzekomo rwa kulszowa, ciągnie się od roku (zmniejszona przestrzeń międzykręgowa w rtg) diklofenak nie pomógł (duszności po leku, odstawiony), tolperyzon nie pomógł, pregabalina nie pomogła. Na plecach, w okolicach miednicy mam jakąś gulkę, miękka, ruchoma, jak jest na "wierzchu", to rwie mi nogę. Jak jest mniej widoczna to nie aż tak. Strzyka mi biodro lub miednica i coś uciska na cały nerw kulszowy, aż po stopę. Bóle kłujące, igiełki, piekące, uczucie rozrywania nerwów w nodze, w plecach. Nikt nie chce zrobić rezonansu. Niepokoi mnie ten guzek, powiększa się. 2. Mdleję codziennie, bądź jestem blisko omdlenia, spada mi ciśnienie 60/40 czasami. Tętno w spoczynku 120 wtedy. Mam duszności, czasami łapię oddech za którymś razem dopiero. Byłam u pulmunologa i to nie są płuca ani oskrzela, dostawałam leki na próbę i po sterydach nie byłam w stanie 3 dni wstać z łóżka, męczyłam się najmniejszymi czynnościami. Podejrzenie wady zastawki serca, szmery w mostku słyszalne stetoskopem, wizyta u kardiologa w grudniu. 3. Polipy w woreczku zółciowym. Usg za 3 miesiące. Codziennie boli mnie brzuch po każdym posiłku. Boli z przodu z tyłu, czasami nie mogę wytrzymać z bólu. Nie mam pojęcia czy to kręgosłup promieniuje na narządy, czy to zapalenie nerwów. 

Brak odpowiedzi

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Neurolog w Warszawie Neurolog w Dąbrowie Górniczej Neurolog w Katowicach Neurolog w Bielsku-Białej Neurolog w Krakowie Neurolog we Wrocławiu Neurolog w Poznaniu Neurolog w Częstochowie

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
3832
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
9276
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+103
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi