Czy to rak trzustki?

Od tygodnia boli mnie brzuch z lewej strony brzucha (kłucie). Byłem u lekarza internisty, ten stwierdził, że to nic poważnego - dostałem lek ENTEROL na tydzień i radę, że jak nie przejdzie to żeby pójść na usg jamy brzusznej. Bardzo boję się, że to rak trzustki. Dodam, że z miesiąc wcześniej byłem z bólem gardła i powiększonymi węzłami chłonnymi u laryngologa, ten stwierdził, że prawdodpobnie to węzły odczynowe. I kolejna wizyta kontrolna za 3 miesiące i jeśli węzły nie zejdą, to usg szyi (minął miesiąc, ból gardła minął, węzły nadal powiększone). Czy to możliwe, że mam nowotwór/raka np trzustki? Bardzo się martwię i odchodzę od zmysłów. 

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
3555
Pytań zadanych
przez pacjentów
8512
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

99
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi