Czy to rak trzustki?

Od tygodnia boli mnie brzuch z lewej strony brzucha (kłucie). Byłem u lekarza internisty, ten stwierdził, że to nic poważnego - dostałem lek ENTEROL na tydzień i radę, że jak nie przejdzie to żeby pójść na usg jamy brzusznej. Bardzo boję się, że to rak trzustki. Dodam, że z miesiąc wcześniej byłem z bólem gardła i powiększonymi węzłami chłonnymi u laryngologa, ten stwierdził, że prawdodpobnie to węzły odczynowe. I kolejna wizyta kontrolna za 3 miesiące i jeśli węzły nie zejdą, to usg szyi (minął miesiąc, ból gardła minął, węzły nadal powiększone). Czy to możliwe, że mam nowotwór/raka np trzustki? Bardzo się martwię i odchodzę od zmysłów. 

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2403
Pytań zadanych
przez pacjentów
5858
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi