Czy to padaczka alkoholowa?

Przez kilka ostatnich lat nadużywałem alkoholu. Zdarzały się dni, że nie piłem, ale nieczęsto. Przed 2 dniami dostałem w nocy drgawek i biegunki. Pociłem się mocno, a od dwóch dni nie spałem prawie wcale. Wczoraj wieczorem po dwóch dniach przerwy wypiłem kilka drinków. Dla poprawy snu zażyłem olej CBD wraz z melatoniną. Spałem już ze 3h. Rano kolo 9.00 dostałem ataku padaczki. Nadwyrężylem kręgosłup, uszkodziłem język, z ust szła mi piana, straciłem świadomość na czas ataku. Czy to padaczka alkoholowa? Wylądowałem pogotowiem w szpitalu. Oczywiście dziś też bez alkoholu i boję się, że to się powtórzy. Jak to się leczy? Czy to może się jakos rozwinąć? Tomografia nic nie wykryła, a badania krwi -  wysokie próby wątrobowe. 

Brak odpowiedzi

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online.
Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Nasi specjaliści Jak to działa?
2413
Pytań zadanych
przez pacjentów
5970
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

74
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi