2021-07-27

Czy to może być udar?

Mam nudności, ból głowy z przodu, drętwienie języka, palca małego lewej dłoni, czasami pulsowanie głowy, rwanie małego palca lewej ręki. Dodam, że pulsowanie głowy ostatnio miałem bez bólu głowy, czy tak może objawiać się migrena? Mam nerwicę lekową, byłem u lekarza - przepisał mi na ciśnienie leki. Miałem dziś 139, ale po 5 minutach już 118 ciśnienia. Ale ból głowy z przodu nie mija, boję się że to udar.

Znajdź specjalistę w twojej okolicy
Kardiolog w Gliwicach Kardiolog w Bielsku-Białej Kardiolog w Dąbrowie Górniczej Kardiolog w Katowicach Kardiolog w Częstochowie Kardiolog w Krakowie Kardiolog w Warszawie Kardiolog we Wrocławiu

Treści zawarte w Serwisie mają na celu polepszenie, a nie zastąpienie kontaktu pomiędzy Użytkownikiem Serwisu a lekarzem. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny i edukacyjny i w żadnym wypadku nie zastępuje konsultacji medycznej.  W celu dokładnej diagnozy zalecany jest kontakt z lekarzem.
Dziękujemy
Twoje pytanie zostało wysłane. Nasi specjaliści udzielają odpowiedzi zwykle do kilkunastu godzin od zadanego pytania. Wszystkie odpowiedzi zostaną wysłane na adres e‑mail, który podałeś w formularzu.
lub Umów się na konsultację
Chcesz zadać pytanie i otrzymać odpowiedź od kilku lekarzy?
Zadaj je przez poniższy formularz. Po zatwierdzeniu przez naszego moderatora pytanie zostanie opublikowane, a lekarze będą mogli na nie publicznie odpowiedzieć.
Musisz napisać jeszcze: 50 znaków.
Pytania i odpowiedzi
* Na podany adres e-mail otrzymasz powiadomienie o odpowiedziach na Twoje pytanie. Adres nie będzie widoczny publicznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Potrzebujesz specjalistycznej porady, recepty, zwolnienia lekarskiego (L4) lub skierowania umów konsultację online. Konsultacja lekarska online w 15 minut bez wychodzenia z domu z Receptą na twój telefon.
Nasi specjaliści Jak to działa? Recepta online
Uzyskaj odpowiedzi
6338
Pytań zadanych
przez pacjentów
separator
16437
Odpowiedzi

udzielonych przez specjalistów

separator
+149
Lekarzy i specjalistów
udzielających odpowiedzi
e-Recepta Przeziębienie Znajdź lekarza L4 L4